en1

Anıtsal Yapılar

Ülkelerin, şehirlerin ve kurumların tarihi, coğrafi değerlerini simgeleyen anıtsal yapıların tasarım, üretim ve uygulamasını yapıyoruz. Bu noktada özellikle yerel yönetimlere şehir tanıtımlarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Modellemesini kendi ekiplerimiz ile tasarlayabiliyoruz. Veya hazır olarak gelen anıtsal projelerin üretimini yapıyoruz.

Çevre Duvarı

Dayan Beton Tüm Beton Ürünleri olarak çevre duvarlarının yapılara ve şehir estetiğine kattığı değer bilinci ile çevre duvarları üretiyoruz.
Standart, özel boyut, kalıcı veya geçici tip çevre duvarları panelleri üretiyoruz.
Saraylar, villalar, konut kompleksleri, özel ve kamu bahçeleri, çiftlikler ve diğer tesisler için istenilen desen, ebat ve renkte ekonomik, pratik çevre duvar üretimi yapıyoruz.
Mühendislerimizin saha çalışmasına ve müşterinin bütçesine göre zemin taşıma kapasitesine göre alternatif cephe duvar panelleri sunuyoruz.
Endüstriyel faaliyetler veya çiftlikler için uygun ekonomik içi boş çekirdek çevre duvarını alternatif olarak sunuyoruz.

Farklı Tasarım Ürünleri

Dayan Beton kalitesi ile kişiye ve ihtiyaca uygun özel tasarlanmış; prefabrik odalar, bekçi odaları, gözetleme kuleleri ve buna benzer beton ürünlerin tasarımını ve üretimini yapıyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.