en1

Duvar Paneli

Dayan Beton Tüm Beton Ürünleri olarak çevre duvarlarının yapılara ve şehir estetiğine kattığı değer bilinci ile çevre duvarları üretiyoruz.
Standart, özel boyut, kalıcı veya geçici tip çevre duvarları panelleri üretiyoruz.
Saraylar, villalar, konut kompleksleri, özel ve kamu bahçeleri, çiftlikler ve diğer tesisler için istenilen desen, ebat ve renkte ekonomik, pratik çevre duvar üretimi yapıyoruz.
Mühendislerimizin saha çalışmasına ve müşterinin bütçesine göre zemin taşıma kapasitesine göre alternatif cephe duvar panelleri sunuyoruz.
Endüstriyel faaliyetler veya çiftlikler için uygun ekonomik içi boş çekirdek çevre duvarını alternatif olarak sunuyoruz.

Birleşim yerlerini sapmalı veya kaynaklı olarak iklim koşullarına göre tasarım, üretim ve uygulamasını yapıyoruz.

Merdivenler

Dayan Beton kalitesi ile yapılara istenilen boyut ve karakteristik özelikte merdiven tasarım, üretim ve montajını yapıyoruz.

Çift T Döşeme (TT)

Çok katlı, endüstriyel yapılar, fabrikalar, pazar yerleri, otel, otopark, alışveriş merkezi gibi mega yapıların cephe alanlarında kullanılan, Prefabrik Çift T Döşeme (TT) Dayan Beton’un tam entegre tesislerinde kaliteli, uygulaması pratik ve estetik şekilde üretilmektedir.

Tesislerimizde üretilen öngerilmeli betondaki TT döşemeler;  nervürlü bir kesite ve düz bir alt yüzeye sahiptir.  Birimler esas olarak daha büyük açıklıklar ve dayatılan yükleme için kullanılır. 

Standart maksimum genişliğimiz = 2500 mm olup, özel proje gereksinimlerini karşılamak için daha küçük (mini. = 1600 mm) üretim yapabiliyoruz. 

Ayrıca, kesit derinliği yapısal açıklığa (40 cm, 50 cm, 60 cm ve 70 cm flanş kalınlıkları dahil standart derinliğe göre, uzunluk olarak 20 m’ye kadar üretim yapabiliyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.