en1

Kolonlar

Prefabrik beton kolonları yüksek standartlarda tam entegre olan Dayan Beton tesislerinde uluslararası tecrübe ile üretiyoruz. Üretim yaparken, kalite ile birlikte estetiği de ön planda tutuyoruz.

Prekast kolonları genişleyebilir kalıplar sayesinde isteğe göre çeşitli ebat, şekil ve uzunluklarda üretebiliyoruz. 

Beton yüzey pürüzsüz ve kenarlar pahlıdır.  Kolonlar genellikle minimum 40 X 40 cm’den 120 X 1 20 cm’ye kadar (guseli) veya daha fazla kesit boyutuna ihtiyaç duymaktadır. Prefabrik beton kolonları, en fazla 25 m uzunluğa kadar tek parça olarak üretiyor montajını yapıyoruz.

Prefabrik Beton Kolonlar sektörde teknolojinin son geldiği makineler, bünyemizdeki teknik ekip ile deprem yönetmeliği, TSE standartlarına uygun olarak imal edip müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kirişler

Prefabrik Beton Kiriş binaların özeliklerine göre özel olarak tecrübeli mimarlar tarafından tasarlanmakta ve tam entegre tesislerimizde TSE standartları ve Dayan Beton’un tam entegre tesislerinde uluslararası tecrübe ile üretiyoruz.

Prefabrik beton kirişler prefabrik yapıların zemin ya da tavan bölümlerindeki döşeme plaklarının sağlam olması için önemlidir. Dayan Beton olarak, prefabrik beton kirişleri, kaliteli, yapı özelliğine uygun, kolonlara geçmeli, pimle montajı kolay ve estetik olarak tasarlıyor, üretiyor ve montajını yapıyoruz.

Prefabrik ve Ön Gerilimli Kiriş Çeşitlerimiz

  • Dikdörtgen Beam: Orta açıklıklar veya döşeme plakaları ile kompozit hareket için dikdörtgen çatı veya döşeme kirişleri.
  • L-Kiriş: Kenar döşemelerini yalnızca bir taraftan taşımak için.
  • Ters T Kiriş: Orta ila geniş açıklıkların her iki yanında zeminleri taşımak için.
  • I kirişler: Çatılar ve geniş döşeme kiriş açıklıkları için.

Aşık Kirişi

Yapılarda prekast karkas sistemlerinde makasları yanal olarak birbirine bağlayan aşık kirişi imalatını uygulanacak yapının açıklığına ve birleşim noktalarına saplamalı olarak imal ediyoruz.

Oluk Kirişi

Prefabrik yapılarda makaslara dik yönde taşıyıcı görevi yanında su ve drenaj işlevi yapan oluk kirişlerini aks durumuna göre kısa veya uzun olarak istenilen boyutta Dayan Beton yüksek kalitesinde üretiyoruz.

Birleşim yerlerini sapmalı veya kaynaklı olarak iklim koşullarına göre tasarım, üretim ve uygulamasını yapıyoruz.

Duvar Paneli

Dayan Beton Tüm Beton Ürünleri olarak çevre duvarlarının yapılara ve şehir estetiğine kattığı değer bilinci ile çevre duvarları üretiyoruz.
Standart, özel boyut, kalıcı veya geçici tip çevre duvarları panelleri üretiyoruz.
Saraylar, villalar, konut kompleksleri, özel ve kamu bahçeleri, çiftlikler ve diğer tesisler için istenilen desen, ebat ve renkte ekonomik, pratik çevre duvar üretimi yapıyoruz.
Mühendislerimizin saha çalışmasına ve müşterinin bütçesine göre zemin taşıma kapasitesine göre alternatif cephe duvar panelleri sunuyoruz.
Endüstriyel faaliyetler veya çiftlikler için uygun ekonomik içi boş çekirdek çevre duvarını alternatif olarak sunuyoruz.

Birleşim yerlerini sapmalı veya kaynaklı olarak iklim koşullarına göre tasarım, üretim ve uygulamasını yapıyoruz.

Çift T Döşeme (TT)

Öngerilmeli betondaki TT döşeme döşeme birimleri, nervürlü bir kesite ve düz bir alt yüzeye sahiptir. Birimler esas olarak daha büyük açıklıklar ve dayatılan yükleme için kullanılır.
Standart maksimum genişliğimiz = 2500mm olup, özel proje gereksinimlerini karşılamak için daha küçük (mini. = 1600mm) olabilir.
Ayrıca, kesit derinliği yapısal açıklığa (40, 50,60, ve 70 cm flanş kalınlıkları dahil standart derinlik) göre 20 m’ye kadar uzunluk üretecek şekilde teyit edilebilir.

Makas Kirişi

Kirişler, geniş açıklıklar için eğimli tavalara sahip çatı kirişleridir. açıklık için ince bir kesite sahiptir (12 ila 32m).
Bağlantılar ve çatı levhaları ile sabitlemeler gibi diğer özel amaçlar için ayrıntılar ve ekler ile sağlanır.

Merdivenler

Dayan Beton kalitesi ile yapılara istenilen boyut ve karakteristik özelikte merdiven tasarım, üretim ve montajını yapıyoruz.

Fener Kirişi

“U” fener kirişi imalat sanayi yapılarında havalandırma ve aydınlatma amacıyla yapılmaktadır. Eleman birleşimleri kaynaklı ve saplamalı yapılabilmektedir.

Tüm ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.